sinema port logo sinema port  logo

BİZİ TAKİP EDİN

TOP 50 -Oyuncular 25 Şubat 2021

Haftanın En Çok Konuşulan 50 Oyuncusu! (17-23 Şubat 2021)

Yazılı basın, görsel basın, internet medyası da dahil olmak üzere 17-23 Şubat 2021 haftasının en çok konuşulan 50 oyuncusu belirlendi. Geçen haftanın sonuçlarını görmek için tıklayınız. Haftanın en çok konuşulan isimleri Müjdat Gezen, Metin Akpınar, Serenay Sarıkaya, Ahmet Kural, Meltem Miraloğlu oldu.

Uğur Dündar’ın sunduğu programdaki sözleri nedeniyle Metin Akpınar ve Müjdat Gezen'in “Cumhurbaşkanına hakaret” suçundan yargılandığı davayla ilgili bu hafta yeni gelişmeler yaşandı. Gezen ve Akpınar’ın 4'er yıl 8'er aya kadar hapis ile cezalandırılmasını istendi. Son karar olarak ise Müjdat Gezen'in duruşmalardan vareste tutulmasına karar veren mahkeme, mütalaaya ve esasa ilişkin beyanda bulunmaları için Gezen ve Akpınar'ın avukatlarına kesin süre verilmesine karar vererek, duruşmayı erteledi. Bu üzücü haber nedeniyle usta oyuncular Metin Akpınar & Müjdat Gezen, haftanın en çok konuşulan isimleri oldu.

Haftanın en çok konuşulan 3. ismi Serenay Sarıkaya, Maldivler tatiliyle gündemdeydi. Bunun dışında Sarıkaya'nın silikon göğüs operasyonunu duyuran hastane görevlisinin işten kovulması da gündeme bomba gibi düştü. Bir kişiyi işinden etmesi nedeniyle eleştirilerin odağında kalan Sarıkaya cephesinden herhangi bir açıklama yapılmadı. Ahmet Kural da mahkemesi nedeniyle en çok konuşulan 4. oyuncu oldu. Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nu darbettiği gerekçesiyle verilen hapis cezasının bozulmasının ardından oyuncu Ahmet Kural yeniden yargılandı. Savcı, Kural'ın 'basit yaralama, tehdit ve hakaret' suçlarından 1 yıl 1 aydan 5 yıla kadar hapsini talep etti ve duruşma ertelendi. Haftanın en çok konuşulan 5. ismi Meltem Miraloğlu bu hafta şok edici haberlerle gündemdeydi. Miraloğlu'nu 81 yaşındaki Amerikalı eşi Patrick'in evden kovduğu iddia edildi. Daha sonra 60 yaşındaki bir psikologla yeni bir ilişkiye başladığı ve dadılık yaptığı yönünde iddialar ortaya atıldı.

İŞTE TOP 50

Listenin büyük halini görmek için tıklayınız.