logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 14 Kasım 2023

Şafak Sezer Başrollü "Kolpaçino 4 4'lük"ün Afişi Yayınlandı: Yıldızlarla Dolu Kadro!

Türkiye'nin en ünlü komedi serilerinden "Kolpaçino"nun merakla beklenen yeni filmi "Kolpaçino 4 4'lük"ün yeni afişi izleyicinin beğenisine sunuldu.

3 filmden oluşan ve Şafak Sezer'in başrolünde yer aldığı "Kolpaçino" film serisi, 7 yıllık aranın ardından dördüncü filmiyle beyaz perdede sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Seri önceki üç filmiyle yaklaşık 2,6 milyon seyirciye ulaşmıştı. 2016’da gösterime giren Kolpaçino 3. Devre’yi 1,4 milyonu aşkın seyirci sinemalarda izlemişti. Merakla beklenen dördüncü filmin afişini Şafak Sezer, kendi Instagram hesabından yayınladı.
 


Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Ali Çatalbaş, Kubilay Penbeklioğlu, Serkan Şengül gibi birbirinden ünlü isimlerin başrollerinde yer aldığı yeni filmde İbrahim Tatlıses, Serdar Ortaç, Cengiz Kurtoğlu ve Mehmet Ali Erbil gibi yıldız isimler de izleyiciyle buluşacak.

"Kolpaçino 4 4'lük"te Özgür ve Sabri aralarındaki husumete son verebilmek ve hesaplaşabilmek için bir mekanda toplanırlar. Tayfun nişanlanmadan son bir kumar gecesi organize eder ve Özgür’ü de bu özel gecede kendisine eşlik etmesi için davet eder. Vural ve adamlarının mekâna gelmesi ise işleri değiştirecektir.   

"Kolpaçino 4 4'lük" 12 Ocak'ta sinemalarda vizyona girecek.

Kübra Karasu