logo logo

BİZİ TAKİP EDİN

Film Haberleri 17 Kasım 2023

"Venom 3"ün Çekimleri Başladı: Tom Hardy Setten Fotoğraf Paylaştı!

Hollywood'u etkisi altına alan oyuncu ve yazarlar grevleri nedeniyle birçok film çekimi kesintiye uğramıştı ve mevcut yapımlar durma noktasına gelmişti. Ancak, aylar süren müzakerelerin ardından stüdyolarla yapılan anlaşma sonucu sendikalar galip geldi. Bu gelişme, Sony'nin "Venom 3" gibi yapımlarının yeniden üretime dönmesiyle film endüstrisine yeniden hayat getirdi. Şimdi kameraların tekrar dönmeye başlamasıyla birlikte Tom Hardy, simbiyotik arkadaşı Venom ile tekrar bir araya gelirken, Eddie Brock karakteri olarak kostümlü yeni bir set fotoğrafını paylaştı.

Hardy'nin Instagram'da paylaştığı fotoğrafta, sette geri dönmenin heyecanını gösteren geniş bir gülümseme yer alıyor. Fotoğrafta ayrıca "Venom 3"ün yönetmeni Kelly Marcel de yer alıyor. Marcel ve Hardy, "Venom: Let There Be Carnage" filminin senaryosu üzerinde birlikte çalışmaları dahil olmak üzere uzun süreli bir işbirliğine sahip. Dikkatli gözlemciler, aktörün "Spider-Man: No Way Home" son sahnesinde Eddie'nin giydiği kıyafetin aynısını giydiğini fark edecektir. Bu durumun ilerleyen konu için ne anlama geldiği henüz belirsiz.

Filmin senaryosu gizli tutulsa da "Venom: Let There Be Carnage"ın sonunda Eddie Brock, kendisini MCU'nun Dünya-616'sında buldu ve Tom Holland'ın Spider-Man'ine rastlama ihtimaliyle karşı karşıya ve "Spider-Man: No Way Home"da da ekstra sahnesinde Venom'un yer alması iki evren arasındaki bağı güçlendirdi. Bu durum, üçüncü filmde MCU kahramanlarının filme konuk olabileceği veya Venom ve Brock'ın daha sonraki bir Marvel filminde ortaya çıkabileceği anlamına gelebilir.

"Venom 3" dünya çapında sinemalarda 8 Kasım 2024'te gösterime girecek.

Set FotoğrafıKübra Karasu